Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORNURI SIMPLE ,CHIFLE INTEGRALA, CHIFLE SECARA ,CORNURI UMPUTE

Număr anunț
DA40324161
Autoritate contractantă
CRESA SFANTU GHEORGHE (CUI 46590201)
Furnizor / câștigător
BRUCOM LONT SRL (CUI RO547750)
Cod CPV
15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
06.05.2026 11:33
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.