Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet scoala

Număr anunț
DA40318570
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULIS (CUI 29015905)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.234,99 RON
Valoare atribuită
2.234,99 RON
Data publicării
05.05.2026 16:51
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 17:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.234,99 RON

din 2.234,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.