Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electromotor Iveco cf anunt ADV 1525939/23.04.2026

Număr anunț
DA40318003
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
INTERSECTION SRL (CUI RO6442672)
Cod CPV
31612200-1 · Demaroare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.080 RON
Valoare atribuită
12.080 RON
Data publicării
05.05.2026 15:41
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.080 RON

din 12.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.