Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet fitinguri

Număr anunț
DA40317028
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.575,45 RON
Valoare atribuită
2.575,45 RON
Data publicării
05.05.2026 14:48
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.575,45 RON

din 2.575,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.