Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA autoturism Dacia Bigster Expression -12 luni
- Număr anunț
- DA40315721
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.262,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.262,61 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 13:51
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.262,61 RON
din 1.262,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro