Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale consumabile motoferastrau husqvarna
- Număr anunț
- DA40313248
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821,49 RON
- Valoare atribuită
- 821,49 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 12:03
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
821,49 RON
din 821,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro