Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER BRANSARE 63*3/4

Număr anunț
DA40310643
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,20 RON
Valoare atribuită
239,20 RON
Data publicării
05.05.2026 10:22
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,20 RON

din 239,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.