Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos de gunoi, pentru colectare selectiva, flip-flap, polipropilena, forma cilindrica, diverse culori
- Număr anunț
- DA40322782
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375 RON
- Valoare atribuită
- 375 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 10:48
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
375 RON
din 375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro