Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERFUZOARE CU AC PLASTIC LUER-LOCK
- Număr anunț
- DA40319036
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.874,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.874,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 08:03
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.874,50 RON
din 1.874,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro