Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ELABORARE DALI + DOCUMENTATII DE AVIZE + DTAC DISPENSAR

Număr anunț
DA40322037
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
OPTIM BUILD PROJECT S.R.L. (CUI 53636247)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.000 RON
Valoare atribuită
64.000 RON
Data publicării
06.05.2026 10:21
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.000 RON

din 64.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.