Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROCES VERBAL 3EXEMPLARE AUTOCOPIATIV

Număr anunț
DA40307923
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,52 RON
Valoare atribuită
206,52 RON
Data publicării
05.05.2026 07:40
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,52 RON

din 206,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.