Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bureti burete spalator metalic de sarma din inox pentru spalat vase AZ 3 bucati set PRET/set

Număr anunț
DA40323754
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155 RON
Valoare atribuită
155 RON
Data publicării
06.05.2026 11:19
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155 RON

din 155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.