Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru de casa autocopiativ - A4, 2ex, autocopiativ, a/c, 50set/bloc
- Număr anunț
- DA40322640
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 10:42
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro