Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDII DE CULTURA

Număr anunț
DA40322596
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,88 RON
Valoare atribuită
577,88 RON
Data publicării
06.05.2026 10:41
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,88 RON

din 577,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.