Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL MEDICINAL SANITAR 70% AVIZAT / SPIRT MEDICINAL

Număr anunț
DA40320516
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
ORGANON BIOTEC SRL (CUI RO31676771)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,80 RON
Valoare atribuită
598,80 RON
Data publicării
06.05.2026 09:26
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,80 RON

din 598,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.