Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop Hartie Pliat, Alb, Z-Fold, lungime 210 mm, Latime 220 mm, Straturi 2, Material C

Număr anunț
DA40316793
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
POVAMIN SRL (CUI RO14304999)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.475 RON
Valoare atribuită
3.475 RON
Data publicării
05.05.2026 14:37
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.475 RON

din 3.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.