Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Creare dezvoltare website
- Număr anunț
- DA40316757
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE SLOBOZIA SRL (CUI RO32656110)
- Furnizor / câștigător
- NEDELCU ALEXANDRU-DENIS (CUI 47829880)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.789,87 RON
- Valoare atribuită
- 8.789,87 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 14:34
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.789,87 RON
din 8.789,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro