Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,3% sub estimat

VIDAS TOTAL 25 OH VITAMINE D

Număr anunț
DA40313627
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.872 RON
Valoare atribuită
4.974 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
05.05.2026 12:20
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.974 RON

din 5.872 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 898 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.