Ofertă acceptată Cumpărare directă

DJ Aripa de ploaie - DS Dolj ( C213)

Număr anunț
DA40326672
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
MEGA FERMIER S.R.L. (CUI 48594102)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.925,62 RON
Valoare atribuită
8.925,62 RON
Data publicării
06.05.2026 13:11
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.925,62 RON

din 8.925,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.