Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII MEDICALE PNEUMOLOGIE CONFORM ANUNT ADV1526908
- Număr anunț
- DA40326267
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- DR. IOANA-IULIANA MARINESCU-GHEORGHE-PNEUMOLOGIE (CUI 54421793)
- Cod CPV
- 85121232-8 · Servicii prestate de pneumologi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.552 RON
- Valoare atribuită
- 123.552 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 12:56
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.552 RON
din 123.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro