Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii verificare, reincarcare P2,P3, P50, P6,G5 verificare hidrant interior, exterior etc

Număr anunț
DA40315321
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
SPEED FIRE PROTECTION SRL (CUI RO29534899)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.973 RON
Valoare atribuită
12.973 RON
Data publicării
05.05.2026 13:34
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.973 RON

din 12.973 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.