Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA40306099
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.608,22 RON
Valoare atribuită
1.608,22 RON
Data publicării
04.05.2026 14:55
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.608,22 RON

din 1.608,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.