Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,8% sub estimat
VITEK AST-YS08 (YS07)
- Număr anunț
- DA40323097
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.161 RON
- Valoare atribuită
- 907,40 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 10:59
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
907,40 RON
din 1.161 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 253,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.