Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 37,3% sub estimat
Reactivi de laborator
- Număr anunț
- DA40316920
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.376 RON
- Valoare atribuită
- 3.999,28 RON 37,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2026 14:43
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.999,28 RON
din 6.376 RON estimat
37,3%
Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 2.376,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.