Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVERPLEG 40 U.I./2 ml ( VASOPRESINUM ,ARGIPRESINUM) x10fiole

Număr anunț
DA40303999
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.285 RON
Valoare atribuită
4.285 RON
Data publicării
04.05.2026 13:29
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.285 RON

din 4.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.