Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 23X10.5-12 BKT LG306 6PR TL

Număr anunț
DA40317615
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
05.05.2026 15:19
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.