Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare tobogane

Număr anunț
DA40321356
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI RO8189348)
Furnizor / câștigător
B.T.A.S. SRL (CUI RO1690588)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.810 RON
Valoare atribuită
9.810 RON
Data publicării
06.05.2026 09:59
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.810 RON

din 9.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.