Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Set 6 Mingi Tenis de Masă

Număr anunț
DA40321148
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,58 RON
Valoare atribuită
181,22 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
06.05.2026 09:52
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,22 RON

din 182,58 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.