Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tech-Protect Solid Protective Case for Galaxy Tab A9 / A11 8.7 X110 / X115 / X133 / X135 Black
- Număr anunț
- DA40319438
- Autoritate contractantă
- SC APA CANAL NORD VEST SA (CUI 27221372)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237253-7 · Huse antipraf pentru echipamente informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952 RON
- Valoare atribuită
- 952 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 08:36
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
952 RON
din 952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro