Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitia a 2 roviniete pentru autoturismele marca Dacia Duster

Număr anunț
DA40285381
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
63712000-3 · Servicii anexe pentru transportul rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,40 RON
Valoare finală
421,40 RON
Data publicării
30.04.2026 09:20
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.