Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pavilion impermeabil alb -34 de bucăți

Număr anunț
DA40318371
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.401,74 RON
Valoare atribuită
8.401,74 RON
Data publicării
05.05.2026 16:12
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 18:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.401,74 RON

din 8.401,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.