Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Urinex, termen de valabilitate 2028
- Număr anunț
- DA40314180
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600,50 RON
- Valoare atribuită
- 600,50 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 12:43
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600,50 RON
din 600,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro