Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de expediție și livrare a corespondenței pentru luna Mai 2026
- Număr anunț
- DA40317654
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.333 RON
- Valoare atribuită
- 77.333 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 15:21
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77.333 RON
din 77.333 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro