Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INSTALATIE GRADINA
- Număr anunț
- DA40325619
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Holboca (CUI 17250885)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762,30 RON
- Valoare atribuită
- 762,30 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 12:30
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
762,30 RON
din 762,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro