Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii auto Skoda Superb conform deviz

Număr anunț
DA40320428
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
TAR AUTO REFINISH SRL (CUI 37308396)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.085 RON
Valoare atribuită
3.085 RON
Data publicării
06.05.2026 09:23
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.085 RON

din 3.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.