Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere pentru UAT SASCIORI

Număr anunț
DA40313761
Autoritate contractantă
COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
Furnizor / câștigător
DOLY'S AUTO PLUS (CUI 44129369)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.729,70 RON
Valoare atribuită
15.729,70 RON
Data publicării
05.05.2026 12:26
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.729,70 RON

din 15.729,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.