Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion Budapesta - Hamburg - Budapesta - Proiect Erasmus VR-VET

Număr anunț
DA40318467
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI RO3041226)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.445 RON
Valoare atribuită
4.445 RON
Data publicării
05.05.2026 16:26
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.445 RON

din 4.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.