Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport organizare in cadrul evenimentului Sepsi Book 4 perioada 11-17 mai

Număr anunț
DA40312208
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
VOCALCYCLE S.R.L. (CUI 45934218)
Cod CPV
79956000-0 · Servicii de organizare de targuri si expozitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
05.05.2026 11:23
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.