Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 44,1% sub estimat
Reactivi de laborator vitek
- Număr anunț
- DA40317542
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.645 RON
- Valoare atribuită
- 6.514,08 RON 44,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2026 15:14
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.514,08 RON
din 11.645 RON estimat
44,1%
Adjudecat la 55,9% din estimat · economie 5.130,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.