Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de acces, mentenanta, intretinere Platforma Informatica Contabilitate, ITL, RA

Număr anunț
DA40315496
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ACADEMIA PITICILOR (CUI 29414450)
Furnizor / câștigător
YOUR CONSULTING SRL (CUI RO17460640)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
05.05.2026 13:43
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.