Ofertă acceptată Cumpărare directă

Noliterax 10mg/2,5mg-cpr. film x 30-Les Lab. Servier FR

Număr anunț
DA40320200
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.886 RON
Valoare atribuită
2.886 RON
Data publicării
06.05.2026 09:15
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.886 RON

din 2.886 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.