Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCOSUM / GLUCOZA (100mg/ml) 10% 500 ML Cutie x 20 pungi din PVC plastifiat x 1 tub conector latera

Număr anunț
DA40314970
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.881,50 RON
Valoare atribuită
11.881,50 RON
Data publicării
05.05.2026 13:18
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.881,50 RON

din 11.881,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.