Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABONAMENT SI SERVICII MEDICAL VETERINARE 8 LUNI 5116/4824
- Număr anunț
- DA40309058
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- CABINET MEDICAL VETERINAR STEFAN MIHAELA VERONICA (CUI 20171676)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.080 RON
- Valoare atribuită
- 71.080 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 09:09
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.080 RON
din 71.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro