Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume pentru frunze

Număr anunț
DA40330414
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI (CUI 30625672)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,62 RON
Valoare atribuită
67,62 RON
Data publicării
06.05.2026 16:33
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,62 RON

din 67,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.