Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace de unica folosinta G27X 1-1/2' 0.40X40MM; G23 (0.60 x 30 mm) ; G23X2 3/8", 0,60 X 60mm
- Număr anunț
- DA40328119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710 RON
- Valoare atribuită
- 710 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 14:11
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
710 RON
din 710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro