Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA40317794
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA GHEORGHIU (CUI 29143416)
Furnizor / câștigător
IMDIA SRL (CUI RO15884509)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544,50 RON
Valoare finală
544,50 RON
Data publicării
05.05.2026 15:28
Data finalizării
07.05.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.