Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
XPHE KID 201g SI XPHE KID
- Număr anunț
- DA40328877
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIGENETIX S.R.L. (CUI 46855058)
- Cod CPV
- 15880000-0 · Produse nutritionale speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.743,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.920 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 14:44
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.920 RON
din 8.743,50 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 823,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.