Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse subtraversare

Număr anunț
DA40333551
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.476,97 RON
Valoare atribuită
1.476,97 RON
Data publicării
07.05.2026 10:11
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.476,97 RON

din 1.476,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.