Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet gips-FMSB-SAP I.
- Număr anunț
- DA40332210
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,17 RON
- Valoare atribuită
- 499,17 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 09:14
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,17 RON
din 499,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro