Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitamina C 750mg/5ml-sol.inj. x 5ml x 5fi.-Arena ACIDUM ASCORBICUM

Număr anunț
DA40330284
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,60 RON
Valoare atribuită
245,60 RON
Data publicării
06.05.2026 16:11
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,60 RON

din 245,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.